LG UltraGear 27GR83Q-B - 27 inch
Artikelnr: 21308466
419,00
EAN
SKU
27GR83Q-B.AEU
27 inch - FreeSync
WQHD IPS beeldscherm (2560 x 1440)
1 ms responstijd
240 Hz refresh rate
Aansluitingen: 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB 3.2 (gen1)
Serios aansluitmogelijkheden voor Serios-gamers
Geniet van vloeiendere, levendigere kleuren en graphics met een hoge resolutie dankzij HDMI 2.1 en DisplayPort 1.4. Beide aansluitingen worden ondersteund op dit scherm en laten je genieten van een verversingssnelheid tot 240 Hz.
1 ms responstijd: Ontworpen voor ongelooflijke snelheid
Herschep elke scène met levendige, responsieve IPS. Op 27", LG's UltraGear ™ IPS-scherm biedt levendige kleuren, contrast, helderheid en details, terwijl het ultrasnelle 1ms (GtG) reactiesnelheden levert.
Doe mee met de game
AMD FreeSync™ Premium is ingebouwd
AMD FreeSync™ Premium voorziet serieuze gamers van een vloeiende, vrijwel scheurvrije game-ervaring. Met een verversingssnelheid van minimaal 120 Hz bij een minimale FHD-resolutie en gameplay met lage latentie mis je nooit meer een frame van de actie terwijl je op topprestaties speelt.
Doe mee in levendige kleuren
Aangepast voor een gameveranderende ervaring
Geavanceerde gamefuncties
Dynamische Actiesynchronisatie: Reageer op actie terwijl het gebeurt met minder inputvertraging.
FPS-teller: Je frames per seconde worden weergegeven voor realtime gegevens.
Verbeter je spel
Ontworpen voor de game
LG UltraGear 27GR83Q-B - 27 inch heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.